hello@ozonmedya.com
0212 909 9895
0545 418 OZON

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları ile Hedef Kitlenize Kolayca Ulaşın!

Twitter’ın dünya genelinde yaklaşık olarak 250 milyon kullanıcısı olup Türkiye’de ise kullanıcı sayısı yaklaşık olarak 43 milyon kişiye ulaşmıştır. Twitter en çok kullanıcıya sahip olan medya araçlarından biridir, bu yüzden birçok kurum veya kuruluş Twitter’i tercih etmektedir. Son zamanlarda internet ağının gelişmesiyle birlikte video içerikli reklam türlerinin de değer kazanması şirketler, yatırımcılar ve girişimciler için çok fazla önem arz etmektedir. Çünkü kelimelerle veya cümleler ile ifade edilmeyen bazı şeyleri videolar ile müşterilere (kullanıcılara) ulaştırmak çok daha iyi neticeler vermektedir. Bu işlemler artık Twitter reklamları üzerinden de yapılmaktadır. Bu tipte sunulan reklam modellerinin ücretlendirme biçimi ise diğer sosyal ağlarda olduğu gibi izlenme başına belirlenen video reklamları Twitter kullanıcılarına sponsorlu reklamlar olarak gösterilmektedir. Bu tür video reklamlar Twitter Amplify servisi üzerinden oluşturulmaktadır. Eğer sizlerde ürünlerinizi, hizmetlerinizi belirli bir kitleye yaymak veya tanıtmak istiyorsanız yukarıda bahsedilen Twitter reklamları ile iyi para kazanma potansiyeline ulaşabilirsiniz. İşte bu fırsatları Ozon Medya olarak sizlere profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere yardımcı olmaya hazırız.

img

Twitter Reklam Modelleri

Facebook Akış

Promoted Tweet Reklamları

Promoted Tweetlerle istenilen mesajların çok fazla kullanıcıya ulaşması için sıklıkla tercih edilmektedir. Bu reklam türü daha kısa süreli reklam ve tanıtımlarda işe yaramaktadır. Tanıtım zamanları veya bir ürünün pazara verilmesi gibi durumlarda bu reklam modelini tercih edebilirsiniz. Sponsorlu (Promoted) reklam türü sadece 1 gün için satın alınan reklam türü olmakla birlikte içeriğiniz veya markanızın reklamı için seçmiş olduğunuz hastag ile 24 saat boyunca gündemde kalabilirsiniz.

Facebook Akış

Promoted Account Reklamları

Sponsorlu (Promoted) account reklamları ile sizde takipçi sayınızı arttırabilir iyi bir kitleye ulaşabilirsiniz. Eğer yeni bir şirketseniz, hedef kitlenize tam yakın değilseniz veya hitap ettiğiniz kitleyi genişletmek amacındaysanız bu şekilde istediğiniz takipçi sayısına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu reklam türünün başka iyi bir özelliği de reklamlarınıza ülkesel olarak hedefler göstererek müşteri kitlesine doğrudan ulaşabilirsiniz. Bu sayede reklamlarınızın görüntülenmesini istemediğiniz ülkeleri seçebilme olanağına sahip olacaksınız.

Sıkça Sorulan Twitter Reklamları Soruları

Formu Doldurun, Biz Size Ulaşalım!

Mesajınız Gönderildi!
Tıkla Sohbete Başla
Ozonmedya.com hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız varsa bu iletiyi yanıtlayın, size yardım etmeye hazırız.