hello@ozonmedya.com
0212 909 9895
0545 418 OZON

Web Tasarımı

img

Web Tasarım

İnternetin gücünü fark eden tüm firmalar, bir web sitesi açarak bu alanda var olmak istediler. Bununla birlikte, milyonlarca site arasından öne çıkmak için, sitenin tasarımı büyük önem taşır. Bu nedenle, web tasarım konusunda hizmet veren profesyonel firmalardan destek almak en doğru olan seçenektir. Bizler, Ozon Medya olarak müşterilerimize, faaliyet gösterdikleri sektörle uyumlu ve aynı zamanda SEO uyumlu siteler tasarlıyoruz. Firmamız, hazır tasarımlarla müşterilerimize yardımlı olmakla beraber, özel tasarımlar da geliştirmektedir. Bu konuda uzman ekibimizle faaliyet gösterdiğimiz için, bir web sitesinin en doğru şekilde konumlanması adına, doğru çalışmaları yapıyoruz. Web tasarımının yanı sıra, SEO, Dijital pazarlama, hizmet verdiğimiz diğer alanlardır.

Kurumsal Web Tasarımı

Icon
Sınırsız Kategori
Dilediğiniz kadar kategori ekleyebilir, kendi ürünlerinizi ve hizmetleriminizin tanıtımını yapabilirsiniz.
Icon
Mobil Uyumluluk
Ozon Medya'dan alacağınız web tasarım hizmeti, %100 mobil uyumlu olarak çalışmaktadır.
Icon
Özel Mail Hesapları
Ozon Medya ile firmanıza özel mail adreslerine de sahip olabilir, firmanızın kurumsallığa adım atmasını sağlayabilirsiniz.

Marka ve Web Tasarım

Şirketlerin dijital dünyada kendilerini tam manasıyla yansıtması önemlidir. Bu kurumsal kimlik olarak bilinen kavramdır. Şirketin, renkleri, hedefi, faaliyet alanı gibi unsurlar, web sitesinde potansiyel müşteriye tam manasıyla yansıtılmalıdır. Firmamız, bu anlamda, müşterimizin kurumsal kimliğine ve faaliyet alanına uygun siteler tasarlıyor. Bizler, sektördeki trendleri yakından takip etmemiz sayesinde, en çok tercih edilen tasarımları, müşterimize sunuyoruz. Bunun yanı sıra, eğer istenirse, müşterimiz için en özel site tasarımını yapıyoruz. Tasarımlarımız, şirketin kurumsal kimliğiyle ilişkili olurken, marka bilinirliğini de arttırıyor.

img

Profesyonel Web Tasarım!

Web tasarımı özgün sade ve şık olmalıdır. Müşterileriniz sitenizi ziyareti sırasında karmaşık olmayan aradıklarına hızlı ve kolay ulaşa bilen bir site olmalıdır.

Formu Doldurun, Biz Size Ulaşalım!

Mesajınız Gönderildi!